Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 s DPH
  • Zobraziť

Protislnečné fólie ImagePerfect™


Dávame Vám do pozornosti fólie ImagePerfect™ s ochranou pred slnečným žiarením.

V ponuke máme tónovacie fólie na sklá budov použiteľné v interiéri aj exteriéri s rôznym zafarbením a zrkadlovými efektom. Tónovacie fólie efektívne a výrazne znižujú vplyv UV žiarenia, zvyšujú osobný komfort a v nekonečnom rade prispievajú k zníženiu nákladov na spotrebu energie.

Vďaka schopnosti blokovať UV žiarenie tieto výrobky dokonca odporúča Nadácia na ochranu pred rakovinou kože. Zafarbenie a zrkadlový efekt tónovacích fólií ImagePerfect™ Sun Protective s UV filtrom umožní absorbovať a odraziť až 99% UV lúčov.

Tónovacie fólie určené pre sklá budov

Tónovacie fólie ImagePerfect™ série 200 a 300 určené na ploché sklá v interiéri a exteriéri výrazným spôsobom znižujú náklady a zvyšujú mieru komfortu v bytových a komerčných objektoch.

K dispozícii je 14 fólií, ktoré blokujú prenos UV svetla a zároveň umožňujú požadovaný prechod viditeľného svetla. Tieto fólie chránia kožu priamo i nepriamo pred UVA žiarením a prispievajú k ochrane nábytku a textílií pred vyblednutím. Citeľne znižujú teplotu vo vnútri budovy, zvyšujú komfort osôb a prispievajú k zníženiu nákladov napríklad znížením spotreby energie v klimatizačných jednotkách. V čase prichádzajúcej jari a následne horúcich letných dní séria tónovacích fólií ImagePerfect™ predstavuje vynikajúce efektívne a kvalitatívne riešenie problému s prehriatymi kanceláriami alebo bytovými priestormi. Veľká výhoda pri tónovacích fóliach ImagePerfect™ je možnosť odberu už od 1 bm.

ImagePerfect™ Séria 500 sú špecializované fólie pre exteriér – napr. s priehľadnou bezpečnostnou fóliou s ochranou pred slnečným žiarením.

Ďaľšie podrobnosti najdete v sekcii -
Protislnečné fólie.


 


 

KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Akčná ponuka

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Prevádzkovateľ: MIGOmédiá s.r.o.,Belá 3, 038 11  Belá-Dulice, Tel.č.00421/43/3810735, Mobil: 00421/908/259444,E-mail: migo-mt@migo-mt.sk, www.migo-mt.sk

JavaScript musí být povolen